Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.