Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Certification | CIQ |
| Model Number | my9680 |
| Material Feature | Latex Free, BPA Free, Nitrosamine Free, PVC Free, Phthalate Free |
| Pattern Type | Patchwork |
| Pattern | Other |
| Material | Silicone |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 0-6m |
| Type | Flatware |
| Age Group | BABIES |
Instock
There are no reviews yet.