Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 1 × 1 cm |
| Certification | CE / EU |
| Model Number | PGJ1338 |
| Pattern Type | Solid |
| Pattern | Spoon Plus Dropper Type |
| Material | Wood, Wooden |
| Age Group | BABIES |
| Type | Flatware |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| Color 1 | White |
| Color 2 | Mint |
| Color 3 | Pink |
| Color 4 | Blue |
| Color 5 | Brown |
| Style 1 | Giraffe |
| Style 2 | Bear |
| Size | As Figure |
Instock
There are no reviews yet.