Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | Nitrosamine Free |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Pacifier Chain |
| Size | 26cm /10.24in |
| Packaging | Single loaded |
| Material | Beech wood |
| Age | > 3 months |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Type | Pacifier |
| Age Range | 0-6m |
Instock
There are no reviews yet.