Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | opp bag |
| Material | silicone |
| Model Number | 0355 |
| Age Range | 0-6m, 13-24m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.