Instock
| Weight | 0.08 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Free Handmade Personalized Name Baby Pacifier Clips Chains |
| Model Number | Free Handmade Personalized Name Baby Pacifier Clips Chains |
| Brand Name | mittsboy |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age | 0-6months |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material Feature01 | Nitrosamine Free |
| Material Feature02 | PVC Free |
| Material Feature03 | Latex Free |
| Material Feature04 | Phthalate Free |
| Material Feature05 | BPA Free |
| Age01 | Pacifiers for newborns |
| Function | pacifier chain, dummy holder, nipple for infant |
| Type | Funny baby pacifier chain clip |
| Package | 1pcs in an opp bags |
| Features01 | holder for pacifier |
| Features02 | pacifier clip |
| Features03 | Pendant for pacifier |
| Features04 | Pacifier clip |
| Features05 | Pacifier |
| Features06 | grabbing for pacifier |
| Features07 | holder pacifier |
| Features10 | Pacifiers for baby |
| Features11 | baby shower |
| Features12 | Baby pacifier clip |
| Product ID | T1297 |
Instock
There are no reviews yet.