Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material Feature | BPA Free |
| Model Number | MY-375 |
| Material | Silica gel |
| Type | Breast Pump |
| Origin | Mainland China |
| Color | White/Green/Pink |
| Charging Voltage | 5V=1A |
| Battery Capacity | 3.7V 1200mAh |
| Charging Time | 2.5 hours |
| Usage Time | 2.5 hours |
| Interface Port | Type-C |
| Modes | Massage/Expression/Auto/Lactation |
| Collector Capacity | 210ml |
| Noise level | ≤50 dB |
| Vacum | 40mmHg-300mmHg |
| Weight | 262g |
Instock
There are no reviews yet.