Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.304 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | NONE |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Column |
| Feature | Massage |
| Weight | 1.1-2 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | Charcoal |
| Brand Name | OOTDTY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Shaanxi |
| Age Range | 14+ |
| Age Group | BABIES |
| Season | Summer |
| Material: | Cotton+Rice, Cotton+Rice |
| Size: | Approx. 23x24cm/9.06×9.45inch, Approx. 23x24cm/9.06×9.45inch |
Instock
There are no reviews yet.