Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 25 cm |
| Barcode | No |
| Certificate Number | SZ20230221002 |
| CE | Certificate |
| Is Electric | No battery |
| Certification | CE |
| Gender | Unisex |
| Classification | Electronic |
| Theme | Electronic |
| Model Number | ZZ882459 |
| Material | Plush |
| Animals | cats |
| Features | SOFT, Sounding, Battery Operated |
| Battery | 3 AA 1.5V batteries (not included) |
| Brand Name | TOPEKIA |
| Recommend Age | 3-6Y, 6-12y, 14+y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Electronic Pets |
| Feature 1 | Animal |
| Feature 2 | Plush |
| Feature 3 | Cat |
| Feature 4 | Battery operated |
| Color | Yellow and gray |
| Feature 5 | Birthday Gift |
| Feature 6 | Christmas Gift |
| Feature 7 | With Music |
| Feature 8 | Controled by leash |
| Feature 10 | Walking miaow |
Instock
There are no reviews yet.