Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.094 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | HX5D7HH1003769 |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Polyester / Cotton |
| Brand Name | THINKTHENDO |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Group | BABIES |
| Season | Spring & Autumn |
| Size | approx 33x80cm/13×31.5-inch, approx 33x80cm/13×31.5-inch |
Instock
There are no reviews yet.