Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.163 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 12 × 6 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KB003 |
| Pattern Type | |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber, Bamboo Cotton |
| Brand Name | Elinfant |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Product Name | Muslin Swaddle Blanket |
| Color | Fashion Print |
| Size | 110x120cm |
| Layer | 2 Layers |
| Wholesale/Dropshipping | YES |
| Certification | SGS/CPSIA |
Instock
There are no reviews yet.