Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Head Support |
| Special Features | Neck Protection Pillow |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | OBLONG |
| Feature | Anti-Apnea |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Qualified |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Polyester / Cotton |
| Origin | Mainland China |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y |
| Age Group | BABIES, Babies |
| baby room | baby room decor |
| baby pillow | car seat head support |
| babykamer decoratie | baby pillow newborn |
| kids pillow | baby boy room decoration |
Instock
There are no reviews yet.