Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.46 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 27 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | ssYEMT277 |
| Pattern Type | Animal |
| Brand Name | changbvss |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES |
| CN | Henan |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Product Name: | Baby Blanket |
| Material: | Flannel |
| Blanket Size: | about 100cm*130cm |
| For seasons: | Spring Summer Autumn Winter |
| For people : | Baby / adult |
| Blanket Pattern type: | Animal |
| Package: | 1 PC |
| Print: | Environmental print |
| Method of washing: | hand wash or machine wash |
| Used as | Baby Blanket Newborns Swaddle Wrap Baby Quilt Bath Towel |
Instock
There are no reviews yet.