Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.192 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 11 × 6 cm |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | KB013 |
| Pattern Type | Floral |
| Material | Cotton / Bamboo Fiber |
| Brand Name | HappyFlute |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 7-12Y, 12+y |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.