Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | Microfiber Fabric |
| Brand Name | dawndesslo |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Suitable for the season | Summer, spring, winter, autumn |
| Fabric | Cotton (95% and above) |
| Product category | Wrapping towel |
| Specification | 30*30cm |
Instock
There are no reviews yet.