Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.199 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | Baby Pillows |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Concave |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | quality |
| Filling | PP Cotton |
| Material | memory |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.