Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.137 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | Polyester / Cotton, Plush |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 1-3Y |
| Size | 30cm |
Instock
There are no reviews yet.