Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex, Unisex |
| Special Features | Multi-functional, Neck Protection Pillow |
| Pattern Type | Cartoon, Animal |
| Shape | Round, Cartoon Special |
| Feature | Anti-static, Anti-Apnea |
| Weight | > 8 pounds |
| Grade | Qualified, Grade A |
| Filling | PP Cotton, PP Cotton |
| Material | 100% Cotton, 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-1Y, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Age Group | BABIES, BABIES |
| Season | FOUR SEASONS, FOUR SEASONS |
Instock
There are no reviews yet.