Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Gender | Unisex |
| Model Number | WL405 |
| Pattern Type | Animal |
| Material | 100% Cotton |
| Brand Name | Siyubebe |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| baby swaddle | baby blanket |
| baby blankets newborn | baby born swaddle |
| baby swaddle wrap | baby blanket cotton |
| size | 76X76cm |
| package | 4pcs baby swaddle |
| receiving blankets | newborn baby stuff |
| minky baby blanket | Flamingo Elephant Fox Dinosaur print |
| cotton baby blanket | flannel baby warp |
| baby bedding blankets | diapers |
| baby wrap | diapers for newborns |
Instock
There are no reviews yet.