Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | No |
| Gender | Unisex |
| Model Number | AA0688 |
| Pattern Type | |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | appoint wisdom |
| Age Range | 0-1Y |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS |
| Origin | Mainland China |
| Color: | printing |
| Size: | 85cm |
| Outfit: | Blanket hat |
Instock
There are no reviews yet.