Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | SMT098 |
| Pattern Type | |
| Material | 100% Cotton, 2 layers 100% cotton |
| Brand Name | kangobaby |
| Age Range | MATERNITY |
| Age Group | BABIES |
| CN | Zhejiang |
| Season | FOUR SEASONS, all season |
| Origin | Mainland China |
| Size | 120cm*110cm |
| Item type | baby blankets newborn, muselina bebe algodon |
| Custom service and dropshipping | Available |
Instock
There are no reviews yet.