Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| is_customized | Yes |
| Gender | Unisex |
| Model Number | SMT098 |
| Pattern Type | |
| Material | 100% Organic Cotton, 100% Cotton/Bamboo Cotton |
| Brand Name | Elinfant |
| Age Range | 1-3Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Name | Baby Muslin Swaddle Blanket |
| Size | 120x110cm |
| Layer | 2 Layers |
| Feature | Comfortable, Breathable, Skin-friendly |
| Color | |
| Dropshipping | Yes |
| Wholesale | Yes |
| Certification | SGS |
Instock
There are no reviews yet.