Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 25 cm |
| Gender | Unisex |
| Special Features | Multi-functional |
| Pattern Type | |
| Shape | Concave |
| Feature | Anti-Apnea |
| Filling | PP Cotton |
| Material | Cotton / Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Jiangsu |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
Instock
There are no reviews yet.