Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | cute |
| Gender | unisex |
| Item Width | 25cm |
| Item Weight | 300g |
| Item Length | 28cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 7cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | L240912 |
| Material Composition | POLYESTER |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 7-13Y |
| Plush handbag | Plush shoulder bag |
| Plush handbag 1 | Disney Package |
| Plush handbag 2 | Disney Shoulder Bag |
| Plush handbag 3 | Disney handbag |
| Plush handbag 4 | Zootopia |
| Plush handbag 5 | Nick |
| Plush handbag 6 | Judy |
| Plush handbag 7 | Shoulder Bag |
| Plush handbag 8 | Cartoon Judy handbag |
| Plush handbag 9 | handbag |
| Plush handbag 10 | Mini Shoulder Bag |
| Plush handbag 11 | Mini handbag |
| Plush handbag 12 | birthday present |
| Plush handbag 13 | Christmas Gift |
Instock
There are no reviews yet.