Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.534 kg |
|---|---|
| Dimensions | 39 × 30 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 19cm |
| Item Weight | 0.5kg |
| Item Length | 26cm |
| Item Height | 36cm |
| Model Number | 10018 |
| Pattern Type | Floral |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Backpack |
| Main Material | Fabric |
| Brand Name | insular |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY |
Instock
There are no reviews yet.