Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.283 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 28 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Preppy Style |
| Gender | girls |
| Item Width | 13inch |
| Item Weight | 1.2kg |
| Item Length | 18inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 8inch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | Wheeled Bag |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | Rolling-Cat Zuanshi |
| Material Composition | PU |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Age Range | 7-13Y |
Instock
There are no reviews yet.