Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Product category | Mummy Bag |
| brand | Disney |
| texture of material | polyester fiber |
| Mommy bag style | knapsack |
| size | in |
| Mommy bag classification | suit |
| Specifications | piece |
| Max capacity | 15kg |
| Strap function | Multiple back methods |
| Strap mode | both shoulders |
| top:1 | Children's backpack |
| top:2 | knapsack |
| top:3 | Opening season |
| top:4 | a bag |
| top:5 | Student gifts |
Instock
There are no reviews yet.