Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.455 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 15 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Carriers Type | Front Carry, Front Facing, Face-to-Face |
| Load Bearing | 10kg |
| Material | others |
| Age Range | MATERNITY |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
| Type | Backpacks & Carriers |
| newborn baby carrier swaddle | newborn baby carrier backpack |
| newborn baby carrier handsfree | newborn baby carrier breathable |
| newborn baby carrier set | baby carrier sling wrap |
| baby carrier 0 to 15 Month | baby carrier cloth |
| baby carrier backpack hiking | baby carrier belt |
Instock
There are no reviews yet.