Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.58 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 40 × 8 cm |
| Item Width | 12.5cm |
| Item Weight | 0.58kg |
| Item Length | 39cm |
| Item Height | 29cm |
| Model Number | 6069 |
| Pattern Type | |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Tote Bag |
| Main Material | Nylon |
| Brand Name | insular |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Material | 210D Nylon |
| Lining | 210D Polyester |
| Dimension | 39*12.5*29cm |
Instock
There are no reviews yet.