Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 22 × 5 cm |
| Item Width | 20cm |
| Item Weight | 200g |
| Item Length | 25cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 4cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | CANVAS |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Plaid |
| Model Number | ETBB-0126 |
| Material Composition | cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.