Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.93 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 22cm |
| Item Weight | 0.88kg |
| Item Length | 32cm |
| Item Height | 37cm |
| Model Number | stroller and mom bag |
| Pattern Type | Solid |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | Zipper & Hasp |
| Style | Backpack |
| Main Material | Others |
| Brand Name | LEQUEEN |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| mom backpack | bag for mom and baby |
| Backpack for mom | Stroller bag |
| Bag for mom | Backpack for mom |
| baby luxury changing bag | Diaper bag |
Instock
There are no reviews yet.