Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Width | 14cm |
| Item Length | 22cm |
| Model Number | MKH00441 |
| Pattern Type | |
| Size | Small (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Others |
| Main Material | Fabric |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
Instock
There are no reviews yet.