Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Item Width | 11cm |
| Item Weight | 190g |
| Item Length | 7cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 9cm |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Kids bag for Girl |
| Material Composition | polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| class bags for girls | kids bags for girls |
| designer luxury bag | Female shoulder bag |
| mini bag | square bag |
Instock
There are no reviews yet.