Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.265 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | F0913 |
| Type | Arm Float |
| Material | Eco-friendly PVC |
| Age | 3-6Y |
| Brand Name | LKCOMO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Accessories |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.