Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Daily |
| Gender | girls |
| Item Width | 8 |
| Item Weight | 121g |
| Item Length | 20 |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 22 |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | POLYESTER |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Cartoon |
| Model Number | EB60 |
| Material Composition | Polyester |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 4-6Y |
Instock
There are no reviews yet.