Instock
| Weight | 0.138 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 26 cm |
| Model Number | MX023, Baby Safety Harness Backpack |
| Load Bearing | 20kg |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material | POLYESTER |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Harnesses & Leashes |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| style | shock-resistant and breathable, it offers kidscomfortable feeling |
| style1 | Made of high quality oxford |
| style2 | the bag is extremely durable, sturdy and comfortable |
| style3 | With a detachable harness |
| style4 | Adjustable shoulder strap with a lock buckle |
| style5 | The back part with sponge and mesh |
| style6 | shock-resistant and breathable |
| style7 | Light weight, compact and large capacity |
| style8 | enough to put in all of the school things for your children |
Instock
There are no reviews yet.