Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.32 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 22 × 22 cm |
| Item Width | 00inch |
| Item Weight | 00kg |
| Item Length | 00inch |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Height | 00inch |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | Genuine leather |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | 564GHL |
| Material Composition | 00 |
| Brand Name | Potdemiel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.