Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.68 kg |
|---|---|
| Dimensions | 41 × 31 × 14 cm |
| Item Width | 14cm |
| Item Weight | 1.68kg |
| Item Length | 31cm |
| Item Height | 41cm |
| Model Number | DJ1668 |
| Pattern Type | Solid |
| Size | (30cm<Max Length<50cm) |
| Closure Type | string |
| Style | Backpack |
| Main Material | PU |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Item Type | diaper bags |
| The Outer Bag Type | Sandwich Pocket |
| Applicable Situations | Storage Bag, Storage Bag, Travel Storage, Baby out Buggy Bag |
| The Carrying Member | ruan ba |
| kai gai fang shi | Pull-Belt |
| Bag Internal Structure | Inside Zip Pocket |
| Capacity | 36-55L |
Instock
There are no reviews yet.