Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.248 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 31 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Carriers Type | Front Carry, Horizontal, Front Facing, Face-to-Face, Back Carry |
| Load Bearing | 10kg |
| Material | others |
| Age Range | 0-1Y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Type | Backpacks & Carriers |
Instock
There are no reviews yet.