Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.69 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 27 × 19 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Ergonomic Baby Carrier |
| Carriers Type | Front Carry, Horizontal, Front Facing, Face-to-Face, Back Carry |
| Pattern Type | Solid |
| Load Bearing | 10kg |
| Material | COTTON |
| Age Range | 3-6Y, 0-1Y, 1-2y |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Type | Backpacks & Carriers |
| Features | Baby Carrier |
| Features1 | Easy To Wear |
| Features2 | Adjustable elasticity |
| Features3 | Baby Accessories |
| Features4 | baby carrier wrap |
| Features5 | Breathable Backpack |
| Features6 | Newborn Blanket |
| Features7 | Mammy Bag |
| Features8 | Baby Carriers Bag |
Instock
There are no reviews yet.