Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Item Width | 3.5 |
| Item Weight | 200g |
| Item Length | 25cm |
| Item Height | 30cm |
| Closure Type | hasp |
| Item Type | baby backpack |
| Main Material | Cotton Fabric |
| Type | backpack |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Model Number | Baby Protective Cushion |
| Material Composition | PP Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Age Range | 0-6m, 25-36m, 13-24m, 7-12m |
Instock
There are no reviews yet.