Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.13 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Item Type | kids backpack |
| Closure Type | zipper |
| Main Material | PU |
| Type | Messenger Bag |
| Pattern Type | Cartoon |
| Material Composition | PU |
| Brand Name | Disney |
| Origin | Mainland China |
| CN | Henan |
| Age Range | 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.