Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.279 kg |
|---|---|
| Dimensions | 37 × 30 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Item Weight | 0.25kg |
| Model Number | mommy bag |
| Pattern Type | Animal Prints |
| Size | Middle (Max Length 30-50cm) |
| Closure Type | zipper |
| Style | Tote Bag |
| Main Material | PU/PVC |
| Brand Name | OIMG |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | diaper bags |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.