Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Model Number | PGJ1240 |
| Shape | Animal |
| Material | Silicone, Wood;Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether, Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y |
| Origin | Mainland China |
| Weight | About 41g |
| Size | About 9.5*10cm |
| Color | 5 Colors |
| Accept | Drop shipping/Wholesale |
| Type 1 | baby toys |
| Type 2 | Food Grade |
| Baby toys | Teether for teeth |
| Baby goods | For newborn baby |
Instock
There are no reviews yet.