Instock
| Weight | 0.04 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | / |
| Shape | Animal, Rabbit |
| Material | Silicone, Food Grade Silicone Teethers |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Nitrosamine Free, PVC Free, Latex Free, Phthalate Free, BPA Free |
| Brand Name | bopoobo |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Color | You can choose color you want |
| Suitable age | 4-6months |
| Features | Soft, safe and non-toxic, 100% silicone material |
| Place | Baby Shower Gift Christmas Gift, Birthday Present |
| Cleaning | Wipe with a clean towel |
| Quantity | 1pc |
| Logistics | Free shipping |
| Certificate | EN71/ ASTMF/ AU ASNAS/ BPA/ CE/ CPSIA |
| Accept | Drop shipping, Wholesale |
| Benefit | Relieve Baby's Growing Tooth Pain |
| Statement | Copyright Patent Owner |
Instock
There are no reviews yet.