Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 14 × 1 cm |
| Customized Type | others |
| is_customized | No |
| Model Number | Baby Teethers |
| Shape | cartoon/卡通 |
| Material | Silicone |
| Packing | Single loaded |
| Function | Teether |
| Material Feature | Latex Free, Nitrosamine Free, Phthalate Free, BPA Free, PVC Free |
| Origin | Mainland China |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m |
Instock
There are no reviews yet.