Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.075 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | Plastics, ABS |
| Pattern Type | Solid |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Item Type | Clipper & Trimmer |
| Color | Blue Pink Yellow Orange White |
| Size | 7*3*6.9CM |
| Product Category | Electric nail polish remover |
Instock
There are no reviews yet.