Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.069 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | PE |
| Model Number | Plaster |
| NET WT | 90g |
| Origin | Mainland China |
| Age Group | BABIES |
| Package | 1 Box (1Box=80pcs) |
| Size | 70*18mm |
Instock
There are no reviews yet.