Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.035 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 6 × 6 cm |
| Model Number | band Aid |
| NET WT | 30g |
| Age Group | BABIES |
| Age Range | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
| Origin | Mainland China |
| size | 6*7cm |
Instock
There are no reviews yet.