Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.033 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Length | 13CMinch |
| Pattern Type | Solid |
| Model Number | Baby Hairbrush Comb, Baby Hairbrush Comb |
| Material | ABS |
| Brand Name | YIYUEQIANLI |
| Age Group | BABIES |
| Item Type | comb, Brush |
| Age Range | 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.